Megrendelésedet webes felületünkön vagy telefonon adhatod le, vagy e-mailben küld el. Az árut a megszokott gyorsasággal kiszállítjuk. Raktár készletünket megemeltük, saját import termékeink érkezése zavartalan.

Hírek

2021.06.26 19:26

Kerdes Partnereink!

Mint ahogy azt jeleztük Nektek levélben is, 2022.01.03-tól áremelés lesz!

2021.03.07 9:25

H-Cs: 8.00-17.00-ig

P: 8.00-14.30-ig.

Kiszállítás: 1-3 nap!

Karrier

Területi képviselő, értékesítő

Területi képviselői, értékesítői pozícióba keresünk

- épületgépészeti termékek értékesítésében jártas

- "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat.

EZEK LESZNEK A FELADATAID:
  • teljes termékpaletta értékesítése
  • partnerekkel való hosszú távú kapcsolat kiépítése, új ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • az ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése
  • aktív részvétel az értékesítés-tervezési folyamatban
  • szoros együttműködés a kollégákkal (beszerzés, logisztika)
  • piaci trendek előrejelzése
AMIT ELVÁRUNK TŐLED:
  • „értékesítői véna”, ügyfélközpontúság
  • értékesítés terén szerzett szakmai tapasztalat (B2B)
  • legalább középfokú végzettség
  • kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, Outlook, stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
ELŐNYT JELENT, HA
  • ismered az építőipar, épületgépészet piacát
  • rendelkezel alapfokú angol / német nyelvtudással
AMIT NYÚJTANI TUDUNK:
  • dinamikusan fejlődő iparág
  • piacképes kiváló ár/érték arányú termékek
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias, baráti és támogató légkör
  • rugalmas munkavégzés, lehetőség az önállóságra
  • versenyképes, a teljesítményt figyelembe vevő bérezés (alapfizetés és mozgóbér)
  • céges autó, mobiltelefon

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - országos régiók

Elérhetőségeinken tudsz érdeklődni, illetve önéletrajzodat várjuk emailen